خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

شرایط ارسال آگهی در سایت مدجابز و کانال کاریابی پزشکان

شرایط ثبت آگهی در سایت مدجابز و کانال کاریابی پزشکان و گروه های تلگرامی مخصوص پزشکان

  • آگهی های کاریابی پزشکان و دندانپزشکان : رایگان
  • آگهی های ویژه کاریابی پزشکان و دندانپزشکان در کانال کاریابی پزشکان: ۳۵ هزار تومان

آگهی های ویژه در سایت پین خواهند شد و به کانال کاریابی پزشکان در تلگرام ارسال خواهند شد

 شرایط ارسال آگهی در کانال کاریابی پزشکان :

شرایط و ضوابط استفاده

ورود شما را به وبسایت استخدام و کاریابی پزشکی و دندانپزشکی مدجابز خوش آمد می گوییم. با ثبت‌نام، دسترسی و استفاده از این وبسایت شما تأیید می نمایید که این شرایط را مطالعه نموده، مفاد آن را کاملا متوجه شده و با رعایت نمودن آن موافقت کرده اید.

اگر با شرایط ذکر شده موافق نیستید نباید از این وبسایت استفاده کنید و یا به آن دسترسی داشته باشید.

به علاوه، از شما درخواست می شود که مرتبا نسخه های بروزشده این مدرک را مرور کنید.

مدجابز این حق را بر خود قائل است که بدون اطلاع شما در محصولات و خدمات سایت تغییر ایجاد نماید و نسبت به شما یا هیچ شخص ثالث دیگری برای اعمال این تغییرات مسئولیتی ندارد. همچنین این امکان وجود دارد که دسترسی شما به بخشی یا کل برنامه بدون اطلاعتان محدود شود.

استفاده از وبسایت

شما مسئول مراودات خود با سایت مدجابز از جمله درج اطلاعات یا بارگذاری تصویر و نیز مسئول پیامدهای این مراودات در سایت هستید. ما از تمامی کاربران مدجابز درخواست می نماییم تا از سایت ما برای انجام امور غیر قانونی و خلاف شرع و عرف جامعه به علاوه تمامی موارد زیر اکیدا” استفاده ننمایند:

  1. گذاشتن هرگونه اطلاعات نادرست، نامربوط و یا مربوط به شخص دیگر.
  2. مشارکت در رفتار هایی که جرم محسوب می شود و یا منجر به مسئولیت مدنی می گردد یا قانون و مقررات کشور جمهور اسلامی ایران را نقض می کند.
  3. تلاش برای هرگونه دخالت در امنیت شبکه یا تلاش برای استفاده از سرویس مدجابز برای دسترسی غیر مجاز به هر سیستم کامپیوتری دیگر.

تمامی کاربران مسئول حفظ امنیت دسترسی به حساب کاربری و رمز عبور خود هستند، بنابراین شما بدینوسیله مسئولیت تمام فعالیت هایی که تحت حساب کاربری یا رمز عبورتان رخ می دهد را می پذیرید.

شما بدینوسیله موافقت می نمایید که در صورت اطلاع از استفاده غیر مجاز از حساب کاربری تان یا نقض سایر مسائل امنیتی بلافاصله به ما اطلاع دهید. مدجابز حق پیگیری حقوقی از سوء استفاده کنندگان از سایت را برای خود محفوظ می دارد.

مدجابز به هیچ عنوان اصالت و صحت اطلاعات وارد شده توسط کاربران را تایید نمی کند، چنان چه بوسیله اطلاعات درست یا نادرست وارد شده توسط کاربران، سوء استفاده ای از افراد در سامانه صورت گیرد، مدجابز  هیچ مسئولیتی در این قبال ندارد و حق پیگیری قانونی را برای خود محفوظ می دارد.

مدجابز هیچ گونه کنترلی بر گفت و گوی آنلاین میان کارجو و کارفرما ندارد لذا مسئولیتی در رابطه با مکالمات رد و بدل شده توسط کاربران ندارد.

چنانچه کارجو و کارفرما در داخل سایت و در محیط گفت و گو یا خارج از آن،‌در زمینه ای خارج از موضوعات استخدامی صحبتی نمایند، یا برای انجام امور مصاحبه و استخدام قرار ملاقات حضوری گذاشته شود، اما سوء استفاده یا رفتاری خارج از عرف صورت گیرد، مدجابز هیچ مسئولیتی در این قبال ندارد و حق پیگیری قانونی و ادعای خسارت از سوء استفاده کنندگان را در صورت ضربه به برند و موقعیت اجتماعی خود محفوظ می دارد.

با استفاده از خدمات مدجابز کاربران می‌پذیرند که در حین استفاده، سایت مدجابز را وسیله‌ای برای تبلیغات و بازاریابی کالا و خدمات شخصی خود قرار ندهند و از هرگونه معرفی و عرضۀ محصولات و خدمات شخصی و یا متعلق به دیگران در گفت و گو خودداری کنند.

تأکید می‌‌شود که مدجابز هیچ‌گونه مسئولیتی – اعم از حقوقی و کیفری – در قبال سوء استفاده کاربران – اعم از کارجو و کارفرما – و یا اشخاص ثالث دیگراز این پلتفرم نخواهد داشت.

عضویت

کاربران جویای کار می‌پذیرند که تنها هنگامی از سامانه مدجابز استفاده کنند که تصمیم و آمادگی لازم را برای یافتن شغل جدید داشته باشند. همچنین کاربران کارفرما متعهد می شوند که فرصت های شغلی واقعی را در سامانه مدجابز قرار دهند.

این برنامه برای کاربران ١٨ سال به بالا در دسترس خواهد بود. در صورت استفاده افراد کمتر از ۱۸ سال هیچ مسئولیتی متوجه این سامانه نخواهد بود.

کاربران متعهد می‌گردند که صرفا با شماره تلفن همراه و ایمیل متعلق به خود نسبت به ثبت نام در سامانه مدجابز اقدام نمایند. در غیر این صورت در برابر شخص ذینفع صاحب ایمیل مسئول بوده و مدجابز به محض آگاهی از این موضوع نسبت به لغو عضویت کاربر مذکور اقدام خواهد نمود.

هر شخص با توجه به مدارک هویتی تنها می‌تواند یک حساب کاربری به عنوان کارجو یا کارفرما در وبسایت داشته باشد. در صورتی که یک شخص اعم از حقیقی و یا حقوقی حساب‌های کاربری متعدد داشته باشد، مدجابز مجاز خواهد بود نسبت به قطع خدمات و غیرفعال نمودن حساب‌های کاربری مذکور اقدام نماید.

مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری اشخاص حقیقی و یا حقوقی در وبسایت یا سایر خدمات مربوط به مدجابز انجام می‌شود به عهدۀ کاربران است. بنابراین مسئولیت استفاده کنندگان غیر از کاربر ثبت نام شده نیز، که با استفاده از حساب کاربری وی از خدمات  مدجابز استفاده می‌نمایند، کاملا متوجه خود کاربر ثبت نام شده می‌باشد.

کاربران حق ندارند به اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر اجازه استفاده از حساب کاربری خود را بدهند یا حساب خود را به شخص حقیقی یا حقوقی دیگری منتقل کنند. در مورد کاربر شخص حقوقی نیز، مسئولیت‌های قانونی بهره برداری از خدمات مدجابز متوجه مدیران مجموعه‌های مذکور خواهد بود.

ممکن است بنا به مورد و حسب صلاحدید و تشخیص مدیریت مدجابز ، از کاربران درخواست اطلاعات تکمیلی، ارائه مدارک و یا اصلاح اطلاعات موجود گردد. در این صورت کاربر مورد درخواست، متعهد به ارائه اطلاعات و یا اصلاح اطلاعات درخواستی در مدت اعلام و درخواست شده از سوی مدجابز خواهد بود. در غیر این صورت مدجابز می‌تواند حساب کاربری وی را مسدود کرده و از ارائۀ خدمات به کاربر مذکور خودداری کند.

محدودیت در دسترسی به خدمات

غیر از محتویات ارسال شده در طول زمان توسط کاربران، ما تلاش می کنیم اطمینان حاصل کنیم که اطلاعات موجود در برنامه کامل و قابل اعتماد است. برخی اطلاعات ممکن است حاوی خطا هایی مثل اشتباهات تایپی و دیگر خطاها و بی دقتی ها باشد که آنها را در اسرع وقت تصحیح می نماییم.

مدیریت مدجابز حق محدود کردن دسترسی به بخش هایی یا کل سامانه برای کاربران مدنظر خود را دارد. مدجابز این تضمین را نخواهد داد که تمام محصولات یا خدماتی که شرح داده شده است در دسترس همه کاربران قرار گیرد و این حق را بر خود قائل است که در صورت نقض شرایط حریم شخصی در هر زمانی بدون اطلاع رسانی قبلی عضویت کاربران را باطل کند.

حقوق مالکیت

غیر از محتوایی که توسط کاربران وارد می گردد سایر محتواهای وب سایت و اپلکیشن از قبیل متون، تصاویر، گرافیک ها، علائم تجاری، لوگو ها و سایر عناصر موجود تحت مالکیت مدجابز هستند و توسط قوانین کپی رایت، علائم تجاری و سایر حقوق مالکیت معنوی و قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین بین المللی محافظت می شوند.

شما بدینوسیله تعهد می نمایید که حق استفاده از محتوای ذکر شده در موارد فوق را جهت استفاده برای فروش، توزیع، کپی، انتقال، نمایش عمومی، انتشار، ویرایش، اصلاح و یا ایجاد آثار مشتق شده نخواهید داشت.

نام و لوگو مدجابز علائم تجاری مختص آن هستند و تمامی حقوق آن ها برای مدجابز محفوظ است.

محتویات ثبت شده   

مدجابز ادعای مالکیت هیچ یک از محتوایی که شما در سایت وارد می کنید را ندارد، با این وجود، شما با بارگذاری محتوا به مدجابز یک گواهی بدون قید و شرط و غیرقابل فسخ می دهید تا از آن دیتا هرگونه استفاده، کپی و بهره برداری عمومی کند.

شما تضمین می نمایید که هر اطلاعاتی که ارائه می دهید، اعم از انواع دیتا، عکس، متن و فایل همگی حق استفاده شدن توسط مدجابز ، همانگونه که پیشتر ذکر شد را دارد.

شما همچنین گواهی می دهید که هر آنچه ارائه می نمایید غیرقانونی، دارای اثرات منفی و یا مخالف عرف اخلاقی و شرعی جامعه نمی باشد. در صورت عدم رعایت این موضوع حق پیگیری قانونی برای مدجابز محفوظ است.

مدجابز حق استفاده از هرگونه اطلاعاتی که شما ثبت کرده اید بدون اخذ مجوز از شما همانطور که سابقاً به آن اشاره شد را دارد.

شما متعهد می‌شوید که هیچ بخش از اطلاعاتی که در نتیجۀ استفاده از خدمات مدجابز از کاربران دیگر کسب کرده‌اید، هیچ‌گونه استفاده‌ای نکنید. طبعاً ذخیره کردن اطلاعات کاربران دیگر در دستگاه تلفن همراه یا به هر شیوۀ دیگر نیز مغایر با قوانین مدجابز خواهد بود.

همچنین شما متعهد می‌شوید در هنگام گفت و گو، فقط اطلاعات لازم و مرتبط با استخدام و مصاحبه شغلی را رد و بدل کنید. در هر صورت اطلاعات مذکور به صورت امانت در اختیار کاربران قرار گرفته است و در صورت نقض تعهدات مذکور،مدجابز مجاز به پیگیری حقوقی و کیفری موضوع خواهد بود.

سلب مسئولیت

شما با استفاده از این برنامه تمام مسئولیت ها و ریسکهای محتمل استفاده از آن را بر عهده میگیرید.

این برنامه نکات ذیل را تضمین نمی نماید:

  1. صحت ، دقت و قابل استناد بودن اطلاعات وارد شده توسط کاربران این سامانه
  2. امکان برطرف کردن تمام ویروس های ممکن و جلوگیری از ایجاد هرگونه باگ سیستمی در حین کار

مدجابز هیچ گونه ضمانتی در قبال اپلیکیشن ها و یا سایت هایی که از طریق این برنامه دسترسی به آن ها ممکن می شود (مانند لینکدین و گیت هاب) را نمی کند.

جبران خسارت

کاربران متعهد می گردند که در صورت نقض شرایط استفاده، نقض ضوابط حفظ حریم شخصی کاربران، استفاده غیرقانونی از سایت مدجابز و یا هرگونه استفاده ای که موجب ایجاد ایجاد ضرر و زیان برای  مدجابز گردد، علاوه بر پذیرفتن تمام مسئولیت های قانونی، تمامی ضرر و زیان و هزینه های بوجود آمده (مانند هزینه های پیگیری حقوقی) و خسارت ها را به صورت تمام و کمال پرداخت نمایید.

هر گونه اقدام از سوی کاربرانی که منجر به ایجاد خسارت به شهرت تجاری، نام و اعتبار مدجابز شود، این سامانه حق غیر فعال نمودن اکانت این کاربران و اقدام قانونی علیه ایشان را جهت مطالبه خسارت و احقاق حقوق قانونی خود خواهد داشت.

مسئولیت محدود

مدجابز خدمات کاریابی ارایه نمی نماید، بلکه تنها با ایجاد یک پلتفرم ارتباطی میان کارفرما و کارجو انجام فرایند استخدام کارجویان را تسهیل می‌‌نماید. در مدجابز ، کارفرما میان پذیرش درخواست کار از طرف کارجویان مخیر است و کارجو نیز پس از تایید اطلاعات مربوط به آگهی شغل می‌‌تواند از درخواست خود انصراف دهد. بدین‌وصف، هر ارتباطی که در قالب این برنامه‌ی نرم‌افزاری صورت می‌‌گیرد یک ارتباط مستقل فی‌مابین کارجو و کارفرما است و مدجابز تنها بستر نرم افزاری ایجاد این ارتباط را میان کارجو و کارفرما در خصوص آگهی های استخدامی ایجاد شده توسط کارفرما را مهیا می‌‌کند.

به علاوه کاربران می پذیرند که سامانه مدجابز و تمامی  مسئولان و مدیران  آن هیچ مسئولیتی در قبال وقوع هر گونه خسارت احتمالی ( مسقیم و غیر مستقیم ، مالی و غیر مالی ) در هنگام استفاده از سامانه مدجابز به هیچ احدی ندارد.

موارد فنی

کاربران حق ندارند هیچگونه تلاشی در جهت استخراج سورس کد (Source Code) مدجابز شامل دیکامپایل(Decompile) ، مهندسی معکوس(Reverse Engineering) یا فعالیت‌های مشابه انجام دهند، مگر اینکه اجازۀ چنین کاری به صورت قانونی صادر شده باشد.

کاربران مجاز نیستند با استفاده از روش‌های Framing یا Mirroring یا روش‌های دیگر نسخۀ دیگری از خدمات مدجابز را روی سرورهای دیگر ارائه کنند.

کاربران حق ندارند نرم‌افزار یا اسکریپتی با هدف ایندکس گذاری (Indexing)، مطالعه یا هر گونه فعالیت داده‌کاوی روی خدمات مدجابز اجرا کنند.

کاربران حق ندارند هیچ فعالیتی در راستای حصول دسترسی غیرقانونی و غیر متداول به هیچ بخش از سامانۀ مدجابز انجام دهند.

ارتباط با پلت فرم های ثالث

در برنامه ممکن است لینک هایی به سایت ها یا اپلیکیشن های دیگر باشد که تحت کنترل مدجابز نیستند. این امکان برای راحتی بیشتر کاربران گنجانده شده است. برای مثال وارد کردن لینک پروفایل لینکدین وابستگی بین لینکدین و مدجابز ایجاد نمی کند.

کاربران توجه نمایند که مدجابز نام کاربری و کلمه عبور هیچ برنامه ی دیگری را درخواست یا ذخیره نمی کند.

هر وبسایت دیگری که به برنامه لینک می شود شرایط و ضوابط خود را دارد که به شما نشان داده می شود و از شرایط و ضوابط این برنامه جدا است.

مدجابز به طور صریح ارسال هر محتوایی را که حق کپی رایت و یا سایر حقوق مالکیت معنوی را دارد ( از جمله حقوق شخصی و تبلیغاتی) را ممنوع می کند.

اگر اطمینان دارید که در برنامه حق کپی رایت یا سایر حقوق مالکیت معنوی شما نقض شده است، می بایست ما را از ادعای خود مطلع نمایید تا مورد بررسی قرار گیرد.

در صورت وجود هرگونه سوال و یا نیاز به بررسی موارد خاص توسط مدجابز لطفا از طریق ایمیل و یا مراجعه به صفحه ارتباط با ما در تماس باشید.


شرایط اختصاصی ارسال آگهی 

۱- پیام کاری صرفا برای پزشکان و دندانپزشکان قابل ارسال میباشد

۲- پیام کاری باید شامل نام استان، شهر و نام مرکز یا درمانگاه و نحوه پرداختی شفاف باشد( پیشنهاد گروه کاریابی پزشکان ساعتی ۶۰ هزارتومان و یا طبق بخشنامه نظام پزشکی برای مراکز خصوصی میباشد، آگهی های زیر ساعتی ۴۰ هزار تومان در گروه کاریابی حذف خواهند شد)

۳- مبلغ و زمان پرداخت و تسویه مشخص و شفاف باشد د

۴- ارسال آگهی در کانال کاریابی پزشکان در صورت رعایت موارد فوق رایگان خواهد بود

۵- پیامهایی که اطلاعات کامل شامل میزان حقوق و نحوه تسویه حساب و ادرس مرکز را ذکر کرده باشند در کانال کاریابی پزشکان و گروه های کاریابی و در سایت مدجابز به عنوان آگهی ویژه منتشر خواهند شد

برای ارسال آگهی از  سایت مدجابز- نیازمندیهای پزشکان www.medjobs.ir استفاده نمایید.

از کانال ما در تلگرام https://telegram.me/karyabip و همچنین پیج ما در اینیستاگرام هم دیدن کنید

https://www.instagram.com/karyabipezeshkan

  • آگهی ها املاک پزشکی :۵۰ هزار تومان
  • معرفی خدمات ویژه پزشکان : ۵۰ هزار تومان
  • فروش لوازم و تجهیزات پزشکی نو و کارکرده :۵۰هزار تومان

شماره تماس  و واتس آپ : ۰۹۰۱۲۲۲۲۳۸۷
ایدی تلگرام : @medjobs2

ایمیل : moj_vrp@yahoo.com

با تشکر
مدجابز